Розклад занять

АДАПТИВНИЙ РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ

                2020 – 2021 н/р

листопад – грудень

І молодша група ІІ молодша група середня група
понеділок 1. Музичне заняття

2. Ознайомлення з довкіллям (соціум)

9.00 – 9.10

9.20 – 9.40

 

 

 

Фізкультура

1. Ознайомлення з довкіллям (соціум)

2. Ліплення // аплікація

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

 

9.50 – 10.05

1. Ознайомлення з довкіллям (соціум)

2. Музичне заняття

Ігри з психологом

ФСП

9.00 – 9.20

 

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

10.40 -11.00

Книжкова вітальня 15.30 – 15.45

 

Весела ігротека  1т –р/і, 2т- д/і, 3т –гра-драматизація, 4 т. с-р гра 15.20 – 16.00

 

LEGO –ігротека 15.25 – 15.50
вівторок Фізкультура

1.Сенсорний розвиток

2. LEGO – конструювання

9.00 – 9.15

9.25 – 9.35

9.45 – 10.00

 

1. Музичне заняття

2. Мовленнєве спілкування (комплексне)

 

ФСП

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

 

10.50 – 11.05

1. ФЕМУ, логіка

2. Ознайомлення з природою

3. Художня література

Піший перехід

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

Ми малята – здоров’ята (основи

здоров’я)

15.30 -15.45

 

Ігри з six bricks 15.20 – 16.00 Ігри з six bricks / гурток англійської мови 15.20 – 15.45

15.50 – 16.10

середа 1. Мовленнєве спілкування

2. Ліплення /аплікація без наклеювання (з ІІІ кв.)

Ігри з психологом

 

 

9.00 – 9.10

9.20 – 9.30

 

9.40 – 9.50

 

 

1. ФЕМУ

2. Музичне заняття

3.Розвиток мовлення (зв.к.м.)

 

ФСП

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

9.50 -10.10

 

10.50 – 11.05

1.Музичне заняття

2. Мовленнєве спілкування (комплексне)

3. Аплікація

 

ФСП

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

 

10.00 – 10.20

 

11.05 – 11.20

Розвага: 1т.-фіз., 2,4т. – вих., 3т –

муз.

15.20 – 15.55

 

Розвага: 1т.-фіз.,  2,4 т.- вих.,

3 – муз.

15.20 – 16.10 Розвага: 1,3 т.-вих., 2т. – фіз.,

4т. – муз.

15.20 – 16.10
четвер Фізкультура

1.Ознайомлення з природою

2.Сенсорний розвиток

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

9.50 – 10.00

 

 

1. Ознайомлення з природою

Фізкультура

2. Художня література

 

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

9.50 – 10.00

 

1. Мовленнєве спілкування (зв.к.м.)

2. Ліплення

Фізкультура

9.00 – 9.20

 

9.30 – 9.50

10.10 – 10.30

Весела ігротека1т –р/і, 2т д/і, 3т гра-драматизація, 4 т. с-р гра 15.30 – 15.45

 

LEGO –ігротека 15.20 – 16.00 Гурток «Веселкова палітра» 15.20 – 15.50
п’ятниця 1. Малювання

2. Музичне заняття

 

9.00 – 9.10

9.25 – 9.35

 

1.Малювання

2. ІЗ Ознайомлення з довкіллям, художня література

Ігри з психологом

Піший перехід

9.00 – 9.15

9.25 – 9.40

 

9.55 – 10.10

1. Малювання

Фізкультура

2. ІЗ Ознайомлення з довкіллям,

мовленнєве спілкування

 

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

Дружимо з працею 15.30 – 15.45 Дружимо з працею 15.20 – 16.00 Дружимо з працею/гурток англ.. мови 15.20 – 15.45

15.50 – 16.10

старша група група ІПК «А» група ІПК «Б»
понеділок 1.Ознайомлення з довкіллям (соціумом)

2.  Мовленнєве спілкування

 

Фізкультура

9.00 – 9.25

 

9.35 – 10.00

 

10.25– 10.50

1.Ознайомлення з довкіллям (соціумом) /

заняття дефектолога

Фізкультура

9.00 – 9.20

 

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

 

1.Ознайомлення з довкіллям (соціумом) /

заняття дефектолога

2. Музичне заняття (гол.зал)

ФСП

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

 

10.10 – 10.30

11.05 – 11.25

LEGO –ігротека / гурток англ. мови 15.15 – 15.40

15.45 – 16.10

Аплікація 15.20 – 16.00 Аплікація 15.20 – 16.00
вівторок 1.Грамота//ігри з психологом

 

2.Ліплення

3. Музичне заняття

ФСП

9.00 – 9.25 /

9.35 – 10.00

10.05 -10.30

10.35 – 11.00

11.40 – 12.05

1. Мовленнєве спілкування

2.Музичне заняття

Ігри з психологом

ФСП

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.10 – 10.30

11.10-11.30

1. Мовленнєве спілкування

2. Грамота (дефектолог) / мовленнєве спілкування (зв.к.м.)

Фізкультура

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

 

 

10.00 – 10.20

Гурток «Веселкова палітра» 15.20 – 15.45

 

LEGO – ігротека 1,3 т/ ігри з six bricks 2.4 т 15.20 – 15.40 LEGO – ігротека 1,3 т/ ігри з six bricks 2.4 т 15.20 – 15.40

15.40 – 16.00

середа 1.ФЕМУ, логіка

2.Художня література

Ігрова пауза

3.Музичне заняття

ФСП

9.00 – 9.25

9.35 – 10.00

10.00 – 10.30

10.35 – 11.00

11.40 – 12.05

1. ФЕМУ // заняття дефектолога

 

2. Ліплення

 

Піший перехід

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

 

 

1.ФЕМУ // заняття дефектолога

 

2. Музичне заняття

ФСП

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.10 – 10-30

11.30 – 11.50

Розвага: 1т.-муз.,  2,4 т.-вих.,             3т. – фіз. 15.15 – 16.10

 

Розвага::1,3 т.- вих., 2-муз., 4-фіз. 15.20 – 16.10 Розвага: 1,3 т.- вих., 2-муз., 4 -фіз. 15.20 – 16.10
четвер 1. Ознайомлення з соціумом, мовленнєве спілкування  (ет.бесіда)

2. ІЗ Аплікація, ФЕМУ

3. Ознайомлення з природою

 

Піший перехід

9.00 – 9.25

 

9.35 – 10.00

10.10 – 10.35

 

 

1.Грамота (дефектолог) / мовленнєве спілкування (зв.к.м.)

Фізкультура

2. Ознайомлення з природою

 

9.00 – 9.25

 

9.45 – 10.05

10.15 – 10.35

1. Ознайомлення з природою

2. Ліплення

Ігри з психологом

 

Піший перехід

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

«Весела ручка» (підготовка руки до письма) / гурток англ.. мови 15.15 – 15.40

15.45 – 16.10

Гурток  «Чарівні кружечки» 15.20 – 16.00 Гурток «Чарівні кружечки» 15.20 – 16.00
п’ятниця 1.Ознайомлення з природою(ДПД)

2. Малювання

3. ІЗ Ознайомлення з довкіллям, художня  література

Фізичний розвиток

9.00 – 9.25

9.35 – 10.00

10.10 – 10.35

 

12.00 – 12.25

1.Музичне заняття

1. Малювання // заняття дефектолога

 

ФСП

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.25

 

11.00 – 11.20

1. Малювання // заняття дефектолога

Фізкультура

9.00 – 9.20

9.30 – 9.50

10.00 – 10.20

Дружимо з працею 15.15 – 16.10 Дружимо з працею 15.20 – 16.00 Дружимо з працею 15.20 – 16.00